Nasze Inspiracje

Czasopismo Nasze Inspiracje - Zainspiruj siebie i swoich bliskich

Akcje Naszych Inspiracji – Archiwum

Projekt Zainspirowani na lata
Zainspirowani na lata

Zrób zakupy w sklepie wydawnictwa Koinonia (koinonia.org.pl) i wygraj voucher na pobyt w Centrum Green Hill Business & Spa w Wiśle

Centrum Green Hill
Centrum Green Hill Buisnes & SPA
Centrum Green Hill Nagroda

Zasady wzięcia udziału w Projekcie

1

Zakupy za minimum 50zł (bez kosztów przesyłki) w czasie trwania projektu

2

W koszyku musi się znaleźć:

Kalendarz dat szczególnych

jeden Kalendarz dat szczególnych

3

Wymyśl oraz wpisz w komentarzu zamówienia hasło promujące magazyn „Nasze Inspiracje”

Spośród wszystkich osób, które dokonają zakupów w sklepie wydaw. Koinonia na wyżej wymienionych zasadach wybierzemy jedną, która otrzyma Nagrodę Główną – voucher na pobyt w Centrum Green Hill Business & Spa. Ponadto dwie osoby otrzymają Nagrody Dodatkowe.

Nagrody dodatkowe

Dnia 15 grudnia 2016 r. oraz 12 stycznia 2017 r. wybierzemy każdorazowo jedną osobę, która otrzyma Nagrodę Dodatkową – publikacje oraz gadżety wydaw. Koinonia o łącznej wartości 60zł brutto. Dnia 3 lutego 2017 r. wybierzemy zwycięzcę Nagrody Głównej.

W jaki sposób wybierani będą zwycięzcy?

Specjalnie powołana Komisja projektu wybierze i nagrodzi te osoby, których hasło promocyjne będzie najbardziej inspirujące

Projekt trwa

od 22 listopada br. do 2 lutego 2017 r.

ZWYCIĘZCY
1. Nagroda Dodatkowa: Edyta ze Zduńskiej Woli
2. Nagroda Dodatkowa: Danuta z Cieszyna

NAGRODA GŁÓWNA:
Pani Ewa z Piotrkowa Trybunalskiego

Zwycięskie hasło:
„Nasze Inspiracje” – moje codzienne inspiracje do dobrego życia!

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcy, natomiast wszystkim uczestnikom projektu bardzo dziękujemy za twórcze zaangażowanie.

Radość obdarowywania
projekt ten polega na obdarowaniu wybranej osoby wyjątkowym prezentem – prenumeratą czasopisma „Nasze inspiracje”

Szczere dawanie pomnaża naszą radość!

Czy chcesz, aby ludzie w Twoim otoczeniu poznali Źródło prawdziwej radości w życiu? Pomóż im odnaleźć Pana Jezusa, który bardzo ich kocha, chce być ich Przyjacielem i najlepszym Doradcą. Jeśli chcesz powiedzieć komuś o Panu Jezusie, zaprenumeruj dla tej osoby magazyn „Nasze Inspiracje”.

Do stworzenia projektu zainspirowała nas Pani Teresa z Warszawy, która regularnie obdarowuje różne osoby prenumeratą magazynu „Nasze Inspiracje”. Na pytanie, dlaczego to robi, odpowiedziała: „Wielką radość sprawia mi obdarowywanie. Chcę wywierać dobry wpływ na czyjeś życie”.

Jeśli masz kogoś bliskiego w innym kraju, również możesz sprawić mu niespodziankę, obdarowując czasopismem. Obecnie wysyłamy prenumeratę „Naszych Inspiracji” do: Wielkiej Brytanii, Norwegii, USA, Australii, Hong-Kongu i innych krajów.
Prenumerata w Polsce
27 zł (koszt wysyłki w cenie)
Prenumerata zagraniczna
Europa 67 zł (koszt wysyłki w cenie)
Poza Europą 81 zł (koszt wysyłki w cenie)

Weź udział w projekcie

„Radość obdarowywania” i uczyń czyjeś życie bardziej radosnym! Jak to zrobić?

Zamów prenumeratę w prezencie:
– przez sklep internetowy: www.koinonia.org.pl
– telefonicznie: 33 854 45 22 (wew. 27)
– e-mailowo: prenumerata@misja.org.pl

(prenumeratę w prezencie możemy wysłać z informacją, kto jest darczyńcą lub anonimowo, wtedy prosimy o adnotację: prezent anonimowy).

Następnie dokonaj przelewu za prenumeratę na konto bankowe:
53 1050 1083 1000 0024 1706 4819
W tytule przelewu wpisując: Radość obdarowywania

Historie darczyńców

Otrzymaliśmy e-mail od p. Moniki, która jakiś czas temu wykupiła prenumeratę w prezencie:
„(…) Długi czas myślałam nad wykupieniem prenumeraty „Naszych Inspiracji” dla kuzynki. Zawsze coś stawało mi na przeszkodzie – chwilowy brak internetu, awaria konta bankowego lub moje zapomnienie. Aż w końcu otrzymałam kolejny numer czasopisma Nasze Inspiracje o zaufaniu. Ponieważ w tym czasie kuzynka doświadczyła wielkiego zranienia wykupiłam dla niej prenumeratę. Po niedługim czasie zaskoczył mnie telefon od kuzynki, która płakała z poruszenia po otrzymaniu Naszych Inspiracji. Pan Bóg upewnił mnie, że to był Jego pomysł, a ja tylko zwlekałam z realizacją” – napisała Pani Monika.

„Bardzo dziękuję Panu Bogu za projekt Radość obdarowywania. Jakiś czas temu na jednym z wykładów przez głównego mówcę zostaliśmy zachęceni do modlitwy o dwie wybrane osoby. Pomyślałam wtedy o dwóch koleżankach z liceum. Wykupiłam dla nich prenumeraty w prezencie. Po kilku dniach otrzymałam sms od jednej z nich o treści: Dziękuję za czasopismo Nasze Inspiracje. Przeczytałam kilka artykułów i bardzo poruszył mnie wywiad z Joshem McDowellem – Odkryć w Bogu serce Taty. Dziękuję. Ufam, że będzie to jesień cudów w życiu mojej koleżanki, a przez to i w moim” napisała Justyna.

Nie zwlekajmy z realizacją Bożych pomysłów…

Niech ta jesień będzie czasem cudów!

Ilość prenumerat

Ilość wykupionych prenumerat (ilość obdarowanych osób): 108

Projekt trwa
od 15 września
do 15 listopada 2016

Prenumerata prezent

Nagrody

Nagroda główna
Villa Rubinstein Wśród wszystkich darczyńców zostanie rozlosowany weekend dla dwóch osób w Villi Rubinstein ***** w Wiśle (1 nocleg ze śniadaniem + SPA).
www.villarubinstein.pl

Dodatkowo
Co tydzień będziemy losowali darczyńcę, który otrzyma od naszego wyd. Koinonia książkę. Informacja o kolejnych zwycięzcach losowań będzie zamieszczana tutaj w każdy czwartek.

1 tydzień: książkę "Więcej nieba" Billa Johnsona otrzymuje Pani Joanna z Krapkowic.
2 tydzień: książkę "Być mądrą mamą" A.Wieji otrzymuje Pani Paulina z Niepołomic.
3 tydzień: książkę "Uwierz, że możesz" J. Franklina otrzymuje Pani Paulina z Niepołomic.
4 tydzień: książkę "Moc błogosławieństwa ojca" H.Wieji otrzymuje Pani Sylwia z Tułowic.
5 tydzień: książkę "Ukojone serce" L. Dillow otrzymuje Pani Teresa z Warszawy.
6 tydzień: książkę "Twórcza partnerka" L. Dillow otrzymuje Pani Teresa z Warszawy.
7 tydzień: książkę "Modlitwa. Jak usłyszeć Boży głos" D.& L. Olson otrzymuje Pani Marlena z Oleśnicy.
8 tydzień: książkę "Jak powiedzieć: Kocham Cię" Josha McDowella otrzymuje Pani Agnieszka z Warszawy.
9 tydzień: książkę "Marzenia. Jak odkryć Boży cel dla Twojego życia"Dutcha Sheetsa otrzymuje Pani Joanna z Zabrza.

Gratulujemy!

Zwycięzcy

Wszystkie osoby, które wykupiły prenumeratę w prezencie wzięły udział w losowaniu Nagrody Głównej – noclegu dla dwóch osób (ze śniadaniem oraz dostępem do SPA) w Villi Rubinstein***** w Wiśle. Szczęśliwym zwycięzcą jest Pani Elżbieta z Ustronia. Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim darczyńcom – osobom, które wzięły udział w tym projekcie. Wierzymy, że czasopismo „Nasze Inspiracje” będzie błogosławieństwem dla wszystkich obdarowanych osób. Podobnie, jak miało to miejsce w życiu Pana Adama, który do nas napisał: (...) to właśnie artykuły „Naszych Inspiracji” zmotywowały mnie do poszukiwań, a w konsekwencji do znalezienia właściwej drogi, drogi do Boga.

Radość z obdarowywania udzieliła się nie tylko osobom obdarowanym, ale przede wszystkim darczyńcom. Ta jesień jest czasem cudów w życiu wielu osób! Nadal można kontynuować obdarowywanie tym wyjątkowym czasopismem, poprzez wykupienie prenumeraty na stronie naszego sklepu koinonia.org.pl. Jeśli chcesz powiedzieć komuś o Panu Jezusie, najlepszym Doradcy i Przyjacielu – zaprenumeruj dla tej osoby magazyn „Nasze Inspiracje”.

Wyjeżdżasz na weekend, a może na dłuższy urlop?

Jadąc na wakacje, zabierz ze sobą i podaruj komuś „Nasze Inspiracje”. Gorąco zachęcamy Cię do wzięcia udziału w wakacyjnej akcji o nazwie INSPIRACJE NA WAKACJE. Z listów i e-maili czytelników wiemy, że artykuły „Naszych Inspiracji” pocieszają, wzmacniają, i zachęcają do życia pełnego pasji i radości. Wierzymy, że jest to magazyn, który dzięki przesłaniu o Panu Jezusie, może odmienić czyjeś życie.

Planujesz nocleg w pensjonacie czy hotelu? Zamierzasz wynająć pokój lub domek? Zostaw po sobie coś, co zmieni czyjś dzień, a może nawet życie.  Zachęcamy, podaruj „Nasze Inspiracje” właścicielowi pensjonatu, gospodarzowi, obsłudze hotelowej.

Jeśli jesteś właścicielem obiektu, rozłóż w pokojach egzemplarz „Naszych Inspiracji” i spraw, aby Twoi goście zapamiętali czas spędzony w Twoim obiekcie jako wyjątkowy i polecali go innym gościom.

A może mieszkasz w miejscowości, do której przyjeżdżają turyści na wypoczynek? Wręczając im magazyn „Nasze Inspiracje” z przesłaniem o Panu Jezusie, możesz sprawić, że wrócą do swoich domów z poczuciem sensu i celu w życiu. Odkryją źródło radości i pokoju ze świadomości, że Panu Bogu na nich zależy, bardzo ich kocha i ma plan dla ich życia.

inspiracje-na-wakacje-lato-2016W ubiegłym roku byłem z żoną w Mielnie. Zabraliśmy ze sobą kilka egzemplarzy „Naszych Inspiracji”. Rozdaliśmy je napotkanym osobom, mówiąc: „Czasopismo na wakacje, proszę”. Osoby obdarowane były mile zaskoczone i bardzo nam dziękowały – opowiada Marcin.

Najmniejsze pakiety (3 egz.) zostały przygotowane szczególnie z myślą o osobach, które wyjeżdżają za granicę, aby „Nasze Inspiracje” zmieściły się do walizki. W ten sposób możemy obdarować innych polskich turystów.

Jak to zrobić?

Zamów interesujący cię pakiet rabatowy „Naszych Inspiracji”:
– przez sklep internetowy: www.koinonia.org.pl,
– telefonicznie: 33 854 45 22 (wew. 27),
– e-mailowo: sklep@koinonia.org.pl
Następnie dokonaj przelewu (za wybrany pakiet + koszty przesyłki*)
na nasze konto bankowe: (53 1050 1083 1000 0024 1706 4819).
*przy zamówieniach od 120 zł – wysyłka gratis.

W poprzedniej akcji

„Zainspiruj swoje miasto” zobaczyliśmy, że osoby które zaangażowały się w akcję, dostrzegły w niej nadzieję na uczynienie realnych zmian w swoim otoczeniu – rodzinie, pracy. Doświadczyły odwagi w mówieniu innym o Panu Jezusie. Obdarowywanie „Naszymi Inspiracjami” sprawiło wiele radości nie tylko osobom obdarowanym, ale także obdarowującym. Inspiratorzy poczuli, że mają misję do spełnienia i z pasją wzięli udział w akcji.

NAGRODY

Dziesięciu wylosowanych inspiratorów, osób, które wezmą udział w tej akcji, nagrodzimy książką naszego wyd. Koinonia pt. „Możesz Więcej” Jima Cymbali i Deana Merilla.

Akcja trwa od 15 czerwca do 15 września 2016

Miejscowości w Polsce oraz inne kraje, gdzie rozdawane sa "Nasze Inspiracje" w ramach akcji "INSPIRACJE na WAKACJE".

POLSKA
1. Cieszyn
2. Dąbrowa Górnicza
3. Ustroń
4. Świnoujście
5. Istebna
6. Gliwice
7. Dubicze Cerkiewne
8. Skoczów
9. Poznań
10. Rudzica
11. Katowice
12. Piła
13. Gdańsk

ZAGRANICA:
(obdarowywani są polscy turyści)
1. Chorwacja
2. Grecja
3. Bułgaria

Podsumowanie Akcji

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w akcję ewangelizacyjną „Inspiracje na WAKACJE – i Ty możesz zmieniać świat”.

Łącznie w tej wakacyjnej akcji zostało rozdanych 290 egzemplarzy magazynu „Nasze Inspiracje” w Polsce oraz zagranicą.

Oto 10 zwycięzców, wylosowanych uczestników akcji, którzy otrzymują od naszego wyd. Koinonia książkę D.Merilla i J.Cymbali „Możesz więcej”: Danuta W. z Cieszyna, Dorota K. z Gliwic, Roman G. z Ustronia, Barbara B. z Ustronia, Samuel G. ze Skoczowa, Czesława W. z Poznania, Robert R. z Cieszyna, Irena G. z Katowic, Henryk D. z Wisły oraz Anna S. z Dubicz Cerkiewnych. Gratulujemy!

Wierzymy, że 290 rozdanych egzemplarzy magazynu „Nasze Inspiracje” to 290 obdarowanych osób oraz ich rodzin, które dzięki artykułom „Naszych Inspiracji” spotkają się z Jezusem Chrystusem.

Jak to określiła jedna z uczestniczek akcji „Inspiracje na Wakacje – i Ty możesz zmieniać świat” – Dzięki tej akcji, każdy dzień staje się przygodą. Przygodą z Panem Bogiem oraz realnym zmienianiem świata.
Dziękujemy Wam, za tę wspólną przygodę. Niech Was Pan Bóg błogosławi.
c.d. nastąpi :)

Akcja "Zainspiruj swoje miasto"

Akcja, którą nazwaliśmy: „Zainspiruj swoje miasto” polega na tym, aby poprzez rozdawanie czasopisma „Nasze Inspiracje” znajomym oraz nieznajomym, zainspirować swoją miejscowość do życia w mocy Jezusa Chrystusa!

„W ramach tej akcji wręczyłam już „Nasze Inspiracje” sąsiadom, nauczycielkom moich dzieci w przedszkolu, lekarzowi rodzinnemu, kobietom w salonie fryzjerskim, pani pracującej w bibliotece i sklepie, znajomym oraz nieznajomym, których spotykałam na ulicy – mówi Justyna, inicjatorka akcji. – Podchodzę do ludzi, mówiąc: „Biorę udział w akcji o nazwie: Zainspiruj swoje miasto. W ramach tej inicjatywy rozdajemy bezpłatnie magazyn „Nasze Inspiracje”. Mnie on inspiruje i wierzę, że Panią/Pana zainspiruje także ”.

Jak wziąć udział w akcji?

Zamów interesujący cię pakiet rabatowy „Naszych Inspiracji”:
– przez sklep internetowy: www.koinonia.org.pl,
– telefonicznie: 33 854 45 22 (wew. 27),
– e-mailowo: sklep@koinonia.org.pl
Następnie dokonaj przelewu (za wybrany pakiet + koszty przesyłki)
na nasze konto bankowe: (53 1050 1083 1000 0024 1706 4819).
W tytule przelewu prosimy wpisać: (imię) inspiruje (miejscowość), il.sztuk;
np. Ola inspiruje Warszawę, 10 szt.

Nagrody:

Nasza akcja to nie tylko inspirowanie ludzi, ale również pewna rywalizacja, która dotyczy nie poszczególnych osób, ale całych MIEJSCOWOŚCI. Im więcej inspiratorów takich Ty, tym większa szansa na to, aby Twoja miejscowość zwyciężyła! Wygrywa miejscowość, w której zostanie rozdana największa liczba „Naszych Inspiracji”.

Dla zwycięskiej miejscowości:
Bezpłatne egzemplarze „Naszych Inspiracji”. Zaproponowanym przez uczestników zwycięskiego miasta instytucjom publicznym  (urzędy, szpitale, szkoły) bezpłatnie przekażemy magazyn „Nasze Inspiracje”.

Dla wylosowanych uczestników akcji – dziesięć książek wydawnictwa Koinonia.
Dziesięciu wylosowanych uczestników akcji, tzw. inspiratorów, otrzyma nagrodę książkową Wydawnictwa Koinonia: „Uwierz, że możesz”, Jentezena Franklina.

Reportaż z akcji „Zainspiruj swoje miasto” opublikujemy na łamach „Naszych Inspiracji”.

Razem zainspirujmy Polskę dla Jezusa!

Weź udział w tej inicjatywie!
W grudniu 2015 r. jeden z klientów wydawnictwa zakupił 100 sztuk magazynu „Nasze Inspiracje”. Dowiedzieliśmy się, że obdarował nimi sąsiadów, znajomych i nieznajomych, w prezencie z okazji świąt. Jego przykład zachęcił nas, że można tam, gdzie jesteśmy, nieść ewangelię i inicjować dobre zmiany.

Akcja trwa od 3 marca do 13 maja 2016

Wygrywa miejscowość, w której zostanie rozdana największa liczba „Naszych Inspiracji”.

13 marca, 13 kwietnia, 13 maja

– ogłaszamy dniami wyjścia na ulice w akcji „Zainspiruj swoje miasto”. Niech będzie to szczęśliwy dzień dla wielu obdarowanych :)

Aktualizacja

Naszym marzeniem jest, aby każde województwo miało swojego inspiratora. Do tej pory w akcji biorą udział województwa:

 • śląskie
 • małopolskie
 • wielkopolskie
 • podlaskie
 • warmińsko-mazurskie
 • zachodnio-pomorskie
 • mazowieckie
 • lubelskie
 • łódzkie
 • oraz CZECHY

Jeśli reprezentujesz jedno z następujących województw: pomorskie, kujawsko-pomorskie, opolskie, dolnośląskie, lubuskie, świętokrzyskie, podkarpackie – gorąco zachęcamy Cię do zaangażowania.

Akcja „Zainspiruj swoje miasto” to świetna możliwość, aby powiedzieć innym o Jezusie, poprzez wręczanie „Naszych Inspiracji”... wykorzystajmy tę okazję. Dokonajmy realnych zmian w naszym otoczeniu, pracy, miejscowości, kraju.

TOP 5

Miejscowości, które aktualnie prowadzą w akcji:

 • 1. Wisła
 • 2. Istebna
 • 3. Ropica (Czechy)
 • 3. Węgierska Górka
 • 4. Ustroń
 • 5. Skoczów

Aktualizacja - ostatni moment

To OSTATNI moment, aby ZAWALCZYĆ o swoje MIASTO!
Oficjalnie akcja „Zainspiruj swoje miasto” zakończy się w najbliższy piątek, tj. 13 maja br. Do piątku można kupować pakiety rabatowe magazynu „Nasze Inspiracje” i walczyć o swoje miasto. 16 maja (pon.) podamy nazwę zwycięskiej miejscowości, w której rozdano najwięcej egzemplarzy „Naszych Inspiracji”. Wierzymy, że tam również najwięcej osób zostanie zainspirowanych do życia z Jezusem!

Lista inspiratorów

 1. Agnieszka inspiruje ISTEBNĄ.
 2. Kasia inspiruje BAŻANOWICE.
 3. Maria inspiruje KRAKÓW.
 4. Samuel inspiruje SKOCZÓW.
 5. Iza inspiruje POZNAŃ.
 6. Maria inspiruje USTROŃ.
 7. Małgorzata inspiruje BIAŁYSTOK.
 8. Agnieszka ponownie inspiruje ISTEBNĄ.
 9. Basia inspiruje USTROŃ.
 10. Renata inspiruje FROMBORK.
 11. Beata inspiruje BIELSKO-BIAŁĄ.
 12. Zosia inspiruje WISŁĘ.
 13. Sylwester inspiruje WĘGIERSKĄ GÓRKĘ.
 14. Zosia ponownie inspiruje WISŁĘ.
 15. Dorota inspiruje GLIWICE.
 16. Olga inspiruje KOSZALIN.
 17. Teresa inspiruje USTROŃ.
 18. Ola inspiruje USTROŃ.
 19. Michał inspiruje DZIĘGIELÓW.
 20. Kasia inspiruje CZECHY-ROPICA.
 21. Jadzia inspiruje SKOCZÓW.
 22. Agnieszka ponownie (po raz trzeci) inspiruje ISTEBNĄ.
 23. Ola inspiruje KOBIERNICE.
 24. Alexandra inspiruje SKOCZÓW.
 25. Teresa inspiruje WARSZAWĘ.
 26. Małgosia inspiruje KROTOSZYN.
 27. Zosia ponownie (po raz trzeci) inspiruje WISŁĘ.
 28. Michał ponownie inspiruje DZIĘGIELÓW.
 29. Robert inspiruje CIESZYN.
 30. Irena inspiruje KATOWICE.
 31. Dorota ponownie inspiruje GLIWICE.
 32. Mirka inspiruje GLIWICE.
 33. Jan inspiruje WISŁĘ.
 34. Grażyna inspiruje HRUBIESZÓW.
 35. Klaudia inspiruje ŁÓDŹ.
 36. Basia ponownie inspiruje USTROŃ.
 37. Agnieszka ponownie (po raz czwarty) inspiruje ISTEBNĄ.
 38. Irena inspiruje USTROŃ.
 39. Jadzia ponownie (po raz drugi) inspiruje SKOCZÓW.
 40. Zosia ponownie (po raz czwarty) inspiruje WISŁĘ.
 41. Irena ponownie (po raz drugi) inspiruje KATOWICE.
 42. Dorota ponownie (po raz trzeci) inspiruje GLIWICE.
 43. Krystyna inspiruje DZIĘGIELÓW.

Ogłoszenie wyników

Miejscowość, w której rozdano najwięcej egzemplarzy magazynu „Nasze Inspiracje” (130) to WISŁA (woj. śląskie). Gratulujemy inspiratorom WISŁY – Pani Zofii oraz Panu Janowi.

Nagrodą od wyd. Koinonia dla zwycięskiego miasta jest bezpłatne przekazanie magazynu „Nasze Inspiracje” do wybranych instytucji publicznych i nie tylko. Czasopismo zostało przekazane do: Urzędu Miasta, Szkoły Podstawowej nr 1, Przychodni Zdrowia Dziechcinka oraz do wybranych obiektów z bazy noclegowej Wisły.

Oto 10 wylosowanych uczestników akcji, tzw. inspiratorów, którzy otrzymują od naszego Wydawnictwa Koinonia książkę „Uwierz, że możesz” Jentezena Franklina: Maria z Krakowa, Zofia z Wisły, Teresa z Ustronia, Katarzyna z Ropicy (Czechy), Małgorzata z Krotoszyna, Robert z Cieszyna, Irena z Katowic, Jan z Wisły, Irena z Ustronia, Krystyna z Dzięgielowa. Gratulujemy!

Łącznie w akcji zostało rozdanych 981 egzemplarzy „Naszych Inspiracji”. Dziękujemy wszystkim inspiratorom, osobom, które zaangażowały się w tę ogólnopolską akcję ewangelizacyjną. To dzięki Wam wiele osób – wierzymy – zostało zainspirowanych do życia z Jezusem! Niech Was Pan Bóg błogosławi.
c.d. nastąpi :)